MruMru Strona Główna MruMru
< forum lubiących koty >

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Quiz o kotach
Autor Wiadomość
SzaloneLiczbyPL
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Cze, 2015 21:41   Quiz o kotach

Witam wszystkich miłośników Czterech Łapek :)
Niedawno przygotowałem bardzo fajny Quiz o kotach w ramach którego możecie poznać kilka ciekawostek o tych zwierzętach. Pytania są różnej trudności, generalnie mają za zadanie pobudzić ciekawość i zachęcić do pomyślenia, jednak pamiętajcie że to nie wynik, a dobra zabawa są tu najważniejsze.

Quiz znajduje się tutaj: Quiz o kotach

Jeśli Wam się spodoba, to zapraszam i do polubienia Fanpage i do przesyłania quizu dalej, tak aby także Wasi znajomi mogli wziąć w nim udział. Z chęcią wysłucham też Waszych opinii, sugestii i porad :)

Pozdrawiam!

Majorka 
Administrator

Wysłany: Nie 14 Cze, 2015 22:11   

A MruMrusie, które prawidłowo odpowiedziały na pytania quizu jaką dostaną nagrodę? :)

Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*]Mi-Norka[*]Miś Major[*]

SzaloneLiczbyPL
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Cze, 2015 22:30   

Mogę obiecać, że kiedy strona się rozwinie i będą pojawiały się takie wpisy konkursowe z jakimiś nagrodami, to będę o Was pamiętał i zaproszę Was tutaj do takiego konkursu :)

Póki co stronka się rozwija, więc quizy są jedynie rekreacyjne :) Mimo wszystko mam nadzieję, że warto ten (i inne) quizy sobie rozwiązywać w wolnym czasie i poznawać w ten sposób różne ciekawostki.
Ostatnio zmieniony przez SzaloneLiczbyPL Nie 14 Cze, 2015 22:31, w całości zmieniany 1 raz  

Majorka 
Administrator

Wysłany: Nie 14 Cze, 2015 22:32   

Przepraszam bardzo, ale trudno mi się do Ciebie zwracać per "Szalone Liczby PL" - pewnie masz jakieś imię :) Podaj też link na fejsie, polubimy :)

SzaloneLiczbyPL
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Cze, 2015 22:48   

Możesz mówić na mnie śmiało Misiek :) Taki login jest po to, żeby nie udawać że niby jestem kimś innym i że przypadkiem znalazłem ten Quiz. Lubię być uczciwy wobec innych :)

Odnośnie adresu na Fanpage: https://www.facebook.com/szaloneliczby

Będę wdzięczny za wszelkie polubienia i udostępnienia, a w szczególności za zapraszanie znajomych na fanpage (za pomocą funkcji zaproś) - dla Was do kilka minut, a dzięki temu stronka może się rozwijać i takich quizów może być w ten sposób więcej :)

Majorka 
Administrator

Wysłany: Nie 14 Cze, 2015 22:51   

OK Misiek - jeśli chcesz, można zmienić nick na taki, a szalone liczby.pl podać w adresie strony www. Misiek do mnie przemawia o wiele bardziej :)

Odpowiedz do tematu